Vancouver Island 2022_edited.jpg

O nás

Výborné místo pro Vaše opravdové zážitky na které se nezapomíná, s námi zažijete jedno velké dobrodružství

V oblasti cestovního ruchu působíme od roku 2003, jsme malá cestovní kancelář, která vznikla v roce 2011. Za celkové období působnosti jsme uskutečnili více jak 140 zájezdů po celém světě.

Jsme cestovatelé, průvodci pro které jsou prioritou spokojení klienti. S našimi klienty cestujeme po celém světě především za opravdovými zážitky a tak trochu jinak, než velké cestovní kanceláře.

Všechny programy jsou tvořeny do posledních detailů a to za poznáním přírody, kultury, ale i za odpočinkem. Při tvorbě programů využíváme mnohaletých zkušeností z cestování. Naše programy jsou originální, protože nikdy nesledujeme, nekopírujeme programy konkurence. Individuální přístup a téměř rodinná péče o klienty jsou naší hlavní předností. 

Dušan Porada - cestovatel, profesionální průvodce 

a  majitel TAM TAM travel

Brasil - Ilha Grande

Co nabízíme

Peru

Zkušenosti

Jako cestovní kancelář pořádáme poznávací zájezdy do Střední a Severní Ameriky, Asie, Austrálie a nově i Afriky, pro klienty TAM TAM travel připravujeme zájezd do Antarktidy a další zajímavé destinace. Celou oblast máme velmi dobře zmapovanou. V každé zemi jsme pro Vás vybrali ty nejzajímavější místa. Sestavujeme programy tak, aby byly jedinečné. Mnohdy jsou to místa, která nejsou tak propagovaná a turisticky známá. O to více jsou zajímavější.

Aktivní program

Při našich zájezdech Vás zapojíme do šnorchlování, jízdy na koních, jízdy na kanoích, jízdy na raftu, slaňování vodopádů, práce na kávové plantáži a samozřejmě nesmíme zapomenout na treky, které povedeme podél pláží, přes džungle, kolem sopek a po horách. Přesto Vás při všech těchto aktivitách nebudeme fyzicky trápit ani nebudeme zdolávat žádné limity. Pokud se někdo na aktivitu necítí může zvolit náhradní program. Zbude vám čas i na odpočinek, relaxaci a trochu toho povalování na plážích.

Program pro všechny věkové kategorie

Naše aktivity zvládnou všechny věkové kategorie, pokud jsou alespoň trošičku zdatní. Do našich destinací s námi běžně cestují klienti 14-75 let (cestují s námi však i klienti +75 let. Jediná destinace, která může působit problém kvůli nadmořské výšce je Peru, Bolívie. Při potížích z vyšší nadmořské výšky však nehraje roli věk. Cestují s námi lidé všech profesí a všech věkových kategorií.

Kvalita

Pečlivě připravené, propracované programy vedené profesionálním průvodcem. Zájezdy jsou sestavovány tak, aby byly komfortní, to se týká například ubytování, dopravy apod. Vybíráme pro Vás příjemné, čisté ubytování, najímáme dopravu tak, aby se Vám pohodlně cestovalo. Průvodce je přítomen téměř 24 hodin denně a proto je Vám vždy nablízku řešit jakýkoli problém. Pořádáme online před odjezdové informační schůzky, na kterých se dozvíte všechny potřebné informace.

Opravdové zážitky

Protože chceme, abyste při našich zájezdech zažili a viděli co nejvíce z dané země, snažíme se nejezdit do rezortů a nadnárodních řetězců. Výjimkou jsou velká města, kde hledáme po našich dobrodružných cestách klid, komfort, příjemný odpočinek a místo blízkosti centra. Snažíme se, abyste ochutnali místní kuchyni. Propagujeme místa, restaurace, obchůdky, tržiště, malé místní cestovní kanceláře, malé dopravce, místní prodejce a další. Do programů vybíráme místa, která nejsou masově turistická a přelidněná. Pokud navštěvujeme turistická místa, tak v nejlepší možné době, abychom se vyhnuli návalu turistů.

Bohatý program v ceně zájezdu

Při našich poznávacích zájezdech se vás budeme snažit co nejvíce zapojit do různých aktivit, které jsou  již většinou zahrnuty v ceně zájezdu (viz podrobný program zájezdu). Celková cena je tedy včetně letenek, dopravy, vstupného a výletů. 

Seznamte se s námi na sociálních sítích