top of page

Kolumbie - Ekvádor - Galapágy 

IMG_20190323_102929.jpg

"Blízko nedotčené přírodě"

termín 

18. 3. - 3. 4. 2023

17 dní

cena 109 900 Kč

IMG_20190403_150226.jpg

napište si o podrobný program zájezdu

Poznávací zájezd

Máte rádi přírodu? Máte rádi zvířátka? Máte rádi dobré lidi a výborná jídla? Chtěli byste poznat jednu z méně známých jihoamerických zemí, a přitom se vydat na jedny z nejhezčích ostrovů v Latinské Americe? Pak jste tu správně. 

Dobrodružství začíná

Váš sen o ostrovech Galapágy se může stát skutečností. Vydejte se s námi za pozorováním hravých lachtanů, poskakujících tučňáků, suchozemských a mořských leguánu, obřích želv, terejů nebo třeba červených krabů. Zašnorchlujte si pod mořskou hladinou a objevte želvy mořské, žraloky galapážské, najděte endemické hvězdice nebo černé korály. Zájezd ovšem není jen o ostrovech. Hned na začátku se podíváme do jedné z nejkrásnějších jihoamerických zemí, Kolumbie. Tato země vás jistě v mnohém překvapí. Příroda, lidé, jídlo, bohatá historie a kultura. Zažijte příjemné dny na ranči Buenos Aires, kde se o vás bude starat přímo majitelka Fany. Tady si budete připadat jako u babičky nebo tetičky. Krom dobré pohody je hotel Buenos Aires výbornou základnou pro podniknutí dalších aktivit. Šetřit vás nebudeme. Čekají vás outdoorové aktivity jako např. slaňování 80 m vysokého vodopádu, rafting na řece a létání na paraglidu s instruktorem. Bát se nemusíte. Zvládli to všichni před vámi, zvládnete to i vy. O to se postaráme my a naši kolumbijští instruktoři Grace a Carlos. Z Kolumbie to není vše. Krom hlavního města Bogoty a prohlídky centra a bohatého a interaktivního muzea zlata, se podíváte do údolí Valle de Cocora. Rostou tu největší palmy na světě „Palma de Cerra“ a pěstuje se tu nejlepší kolumbijská káva. Na plantáži se dozvíte vše o pěstování a zpracování kávy. A na plantáž si dojedete pěkně po „kovbojsku“ na koni. Nakonec nesmíme opomenout návštěvu hlavního města Ekvádoru a jeho okolí. V Quito se zastavíte přímo na rovníku. Opravdu se na jižní polokouli otáčí voda při vypouštění z umyvadla opačným směrem? V nedalekých městečkách Otavalo a Cotacachi můžete nakoupit suvenýrů více, než uvezete. Ponča, obrazy, tapisérie, hudební nástroje, panamské klobouky, kožené výrobky a spoustu dalšího. 

Na zájezdu Kolumbie, Ekvádor a Galapágy vás jistě čeká více než jen to, co jsme napsali na úvod. Nebojte se, neseďte doma a vydejte se za „Opravdovými zážitky“.